Arredo Due kerkon te punesoje Punetor Ngarkim-shkarkim dhe Shitese 89 views

Job Expired

Arredo Due
Kerkon te punesoje:

•Puntor Ngarkim/Shkarkim
•Shitese

Pagesa e kenaqshme
Orari 08:00-17:00
Me eksperience
Kushte shume te mira pune

Kontaktoni :0672012232
Adresa:Casa Italia,Tirane

#arredodue #ngarkim #shkarkim #shitese #casaitalia #tirane #njoftimepune

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 216 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Dritan Hoxha Tirane
  • Profili Konsulence, Punesim