Arkitekte 73 views

ARKONIK STUDIO kerkon te punesoje:
-Arkitekt
Kualifikimet/kerkesat:
-Njohuri te programeve AUTOCAD, PHOTOSHOP, 3DS-MAX,LUMION DHE REVIT
-Te jete i gatshem te punoje ne grup.
-Te gjithe te interesuarit mund te aplikojne duke derguar ne email CV dhe PORTOFOLIN ne adresen
klodianburgjia@gmail.com
cel: 0692733518
Faleminderit!

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Arkitektur