Anri Design kerkon te punesoje ndihmes mobiljer 66 views

Anri Design kerkon te punesoje ndihmes mobiljer.

Kerkohet:
– Te kete deshire per te punuar dhe mesuar
– Te jete i sjellshem edhe korrekt me stafin dhe klientet

Ofrohet:
– Pagese e kenaqshme
– Kushte te mira pune dhe mundesi fleksibiliteti

Te interesuarit te lutem te me kontaktojne ne: 0692497897

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Mobilje