animatore 144 views

Job Expired

Agjensia little stars kerkon animatore per personazhe ditelindjesh, vajza dhe djem.
Te jene:
• te paraqitshem
• te afte ne komunikim
• te afte ne kercim
• te afte ne pikture
• te afte ne lojra te animuara
• Te shkathet dhe te motivuar per te punuar
• Mosha 18 – 25 vjec

Preferohet te kene mbaruar arte, balet, pikture, ose kurse ne keto drejtime.

te interesuarit te kontaktojne ne numrin 0692635456

More Information

Please login with Candidate account to view more fields.
  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 0 Jobs
  • Location