Animatore, Aktore 61 views

PUNESIM NE MALTE

Vende te Lira Pune per keto pozicione:

 • Animator/e
 • Aktor/e

Ofrohet:

 • Pagese konkuruese + Bonuse
 • Akomodimi + Ushqimi
 • Biletat e Udhetimit
 • Kontrate dhe Vize Pune
 • Kujdes Mjekesor

Kriteret:

 • Eksperience pune
 • Njohuri komunikimi te gjuhes Angleze
 • Pashaporte te Vlefshme

Te gjithe kandidatet e interesuar per te aplikuar, jane te lutur te dergojne nje CV ne gjuhen Angleze me Fotografi ne adresen: albaniarecruitment@gmail.com

Kontakt: +355676536881

Apliko dhe fito eksperience nderkombetare pune !!!

More Information

Please login with Candidate account to view more fields.
Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
 • Total Jobs 11 Jobs
 • Location TiranĂ«
 • Rruga/Zona Bulevardi Gjergj Fishta, Kryqezimi i Ures se Drejtorise se Policise
 • Tel/Mob +355676536881
 • Profili Punesim
Connect with us
Contact Us