Dancers, Instructors, Entertainers, Singers/Actors/Comedians, Chef de Partie, Bar Staff 45 views

PUNESOHU NE EUROPE

Vende te Lira Pune ne MALTE

Punesim Sezonal (Qershor – Tetor) ose Punesim Afatgjate(Kontrate 1 Vjecare e Rinovueshme)

Pozicione te Lira Pune:

♦️Ndihmes Kamarier/e
♦️Kamarier/e
♦️Banakier/e
♦️Chef de Partie, Demi Chef, Commis Chef
♦️Food & Beverage Supervisor
♦️Animator/e per Femije dhe te Rritur
♦️Fitness Instructors
♦️Zumba/Latino Dancers
♦️Sports Entertainers
♦️Actors/Comedians

Kriteret:

♦️Njohuri te gjuhes Angleze
♦️Eksperienca e punes perben avantazh
♦️Pashaporte e vlefshme
♦️Mosha mbi 18 vjec

Ofrohet:

➡️Pagese Baze + Bonuse ➡️Akomodimi ➡️Ushqimi ➡️Kujdes Mjekesor ➡️Eksperience Pune Nderkombetare

📌Per te aplikuar jeni te lutur te dergoni nje CV, duke specifikuar ne subjekt pozicionin e punes, ne adresen e email:

📩albaniarecruitment@gmail.com
📱+355676536881

Ju Mirepresim !

More Information

Please login with Candidate account to view more fields.
Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 11 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Bulevardi Gjergj Fishta, Kryqezimi i Ures se Drejtorise se Policise
  • Tel/Mob +355676536881
  • Profili Punesim
Connect with us
Contact Us