Amara Hotel & Spa kerkon te zgjeroje stafin e saj me : Recepsioniste 264 views

Job Expired

Amara Hotel & Spa kerkon te zgjeroje stafin e saj me : Recepsioniste

Përshkrim i punës:
Amara Hotel & Spa kërkon të zgjerojë stafin me :

  • Recepsioniste,(Minimumi 1 vit experience ).Aftësitë e kërkuara:

 

  • Të jene te kujdesshëm ndaj detajeve.
  • Të jene fleksibël, dhe konfident.

 

Ofrohet :

 

  • Ambient komod pune dhe staf motivues.
  • Paga+Bonuse ditore ne baze te performances
  • Kontrate e rregullt pune

 

Te interesuarit/rat te nisin CV e tyre ne email: info@amarahotel.al financa@amarahotel.al>
ose te kontaktojne ne nr e cel 067707999

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Durrës
  • Profili Hoteleri