AloPronto kerkon Konsulent Maketingu Ne Gjuhen Italiane !!! 34 views

Job Expired

AloPronto kerkon Konsulent Maketingu Ne Gjuhen Italiane !!!

Niveli i gjuhes B1,B2,C1,C2

*Kriteret:

-Te zoteroj mire gjuhen Italiane.
-Aftesi te mira komunikuese dhe bashkpunuese ne grup.
-Disponibilitet per te punuar full-time.
-Deshire per te fituar sa me shume te ardhura mujore.

*Ofrohet:

-Pagese deri ne 100.000-150.000 ne muaj.
-Nuk eshte bursa e as luce gas.
-Sherbim klienti dhe mundesi per te fituar aftesi menaxheriale.
-Trajnimi fillestar me pagese.
-Ambient komod dhe miqesor.
-Bonuse mujore.

*Adresa: Tirane, Don Bosco prane viva market.

¬Per me shume informacione na kontaktoni ne numerin ton te celularit 0694000522 ose ne email-in tone hr@alopronto.com

More Information

  • This job has expired!