Al’Aksa Bar kerkon Kamariere dhe Banakiere Femra Paga 400-500 e diskutueshme 📍te Kompleksi Mangalem 21 tek Ali Demi Tirane 92 views1 application

AL’AKSA BAR
Kerkon te punesoje

Kamariere (F)
Banakiere (F)

•KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE
•AMBIENT FAMILJAR
•PAGESA E DISKUTUESHME 40.000-50.000 LEKE

Adresa: Kompleksi Mangalem 21
Tek Ali Demi Tirane

Kontaktoni: 0698374768

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 184 Jobs
  • Location TiranĂ«
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim