AGJENTE FOREX NE GJUHEN ANGLEZE, GJERMANE OSE SPANJOLLE 33 views

Job Expired

Nese mendon se ka ardhur koha te gjesh vendin e duhur qe te perket, mos nguro te aplikosh prane nesh.
Kerkohen AGJENTE FOREX
– Eksperience e meparshme ne forex ne nje nga gjuhet e lartpermendura
– Ambicie, Kembenguje, Kualitet
Ofrojme:
– Paga nga me konkurueset
– Ambient motivues dhe dinamik
– Kontrate e rregullt pune

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 2 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga e Kavajes
  • Profili Call Center