Agjente Financiar Spanjisht 500 EURO NETTO 808 views

euro call, Një kompani udhëheqëse në sektorin financiar me shume vite eksperience ne sektorin e investimeve online.
Jane duke u bere perzgjedhjet e reja për agjentë financiarë ne gjuhen spanjolle.

Kerkohen:
Njohuri të shkëlqyeshme të gjuhës Spanjolle.
Eksperience min 3 muaj

Ajo që ne ofrojmë:
Paga konkuruese
Mundesi rritjeje profesionalisht.
Trajnime profesionale
Bonuset ditore dhe mujore çdo ditë.
Ambient serioz pune.

Për përzgjedhjen, është e nevojshme të dërgoni CV në adresën e e-mail. hreurocall@gmail.com 

Cel: +355699713607

Adresa: Bllok,Qender.Tirane

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 3 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Bllok
  • Tel/Mob +355699713607
  • Profili Call Center