Agjent Spanjisht, Gjermanisht, Anglisht, Italisht 333 views

Job Expired

Work with us!
Jemi ne kerkim te Operatoreve telefonik!!!! 📞📞

Keni njohuri te gjuheve:
Italisht IT
Gjermanisht DE
Anglisht EN

Preferohen me eksperience.
Mos hezitoni te na kontaktoni!!

Orari full-time ⏰
Transport i garantuar nga kompania 🚌
Ambjent rinor dhe komod 💁🏻*♀️
Pagesa shume te kenaqshme 💰💵

Join our Team 👏
Kontakto ne numrin e telefonit 📞 +355 68 525 6101
ose ne adresen e e-mail 📧 hromega888@gmail.com

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 3 Jobs
  • Location Albania, Tiranë