Agjent shitjesh Italisht (jo call center) 62 views

Gremi Clinic, Viaggiare e Sorridere, kompani lider ne fushen e Turizmit Dental,
kerkon te beje pjese te stafit te saj Operator ne gjuhen italiane.

Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme:

-Njohuri shume te mira te gjuhes italiane
-Te jene korrekt dhe te motivuar
-Te kene aftesi te mira komunikimi
-Eksperienca te meparshme ne kete pozicion jane kusht i domosdoshem.

Cfare ofrojme?

-Page nga me konkurureset ne treg
-Kontrate te rregullt pune
-Ambient pune stimulues dhe bashkekohor
-Pushim dita e diele dhe dita e hene
-Dreka e paguar

Apliko tani per t’u bere pjese e nje ambienti dinamik dhe profesional, ne adresen tone te e-mail-it:

info@viaggiaresorridere.com

ose telefononi ne +355 69 934 7059

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga e Bogdaneve
  • Profili Mjeksi, Turizem