Operator Spanjisht 44 views

Nevojiten Operator/e te gjuhes Spanjolle.
Konvertim i klienteve te gjeneruar nga departamenti i Marketingut.
Arritje e nje marreveshje me klientin.
Duhet te keni njohje te gjuhes Spanjolle ne te folur.
Kompania eshte e re dhe ka hapsire per rritje.
Eksperience e mepareshme jo e domosdoshme.
Ambjenti komod dhe paga shume e kenaqshme + Bonuse nga me te mirat ne tregun e punes.
Per info te metejshme na kontaktoni ne numrin e telefonit.

Cel. : 0677172564

More Information

Please login with Candidate account to view more fields.
Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location
  • Tel/Mob 0677172564