Agjent Shitje 224 views

KERKOJME TE PUNESOJME
KONSULENTE
IMOBILIARE
KANDIDATET DUHET TE PLOTESOINE KETO KRITERE:
-Te jene me arsim te larte ose te mesem
-Te kene aftesi komunikuese dhe negociuese
-Te jene te motivuar dhe entuziast
-Te kene fleksibilitet me oraret
Aplikoni tani! Dergoni CV-ne tuaj ne:
realtygroup@eraalbania.com
ose kontaktoni ne 0688019606

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Tel/Mob 0688019606
  • Profili Imobiliare