Agjent sales 56 views

Kerkojme:
– Agjent Sales Forex (Italisht ,
Gjermanisht,Frengjisht,Suedisht)
– Me ose pa eksperience ne Forex
– Te kene aftesi te mira ne shitje
– Te kene ambicie per pune
– Disponibilitet 09:00 – 18:00.

Ofrojme:
– Paga dhe bonuse mjaft te larta
– Ambjent komod
– Trajnime te vazhdueshme

Na kontaktoni ose shkruani ne nr e tel / WhatsApp : +355684745191
ose dergoni CV tuaj ne posten tone elektronike: ecocallrecruitment@gmail.com

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Call Center