Agjent imobiliar 21 views

A jeni i apasionuar pas pasurive të paluajtshme dhe kërkoni një mundësi të dobishme karriere? Mos kërkoni më tej! Century 21 Impact po kërkon individë të talentuar për t’iu bashkuar ekipit tonë dinamik të profesionistëve të pasurive të paluajtshme.

 

Pozicioni: Agjent imobiliar

Vendndodhja: Rruga e Dibres Farmacia Kompleksi Arlis 10

 

Rreth Nesh:

Në Century 21 Impact, ne krenohemi me ofrimin e shërbimeve të jashtëzakonshme dhe arritjen e rezultateve të jashtëzakonshme për klientët tanë. Me vite përvojë në industri, ne kemi ndërtuar një reputacion për integritet, profesionalizëm dhe kënaqësi të klientit.

 

Cfare ne ofrojme:

Struktura e komisionit konkurrues

Trajnim dhe mbështetje të vazhdueshme

Qasje në teknologjinë më të fundit dhe mjetet e marketingut

Orar fleksibël

Mjedisi i ekipit bashkëpunues

 

Kërkesat:

Aftësi të forta komunikuese dhe negociuese

Aftësi për të punuar në mënyrë të pavarur dhe si pjesë e një ekipi

Pasioni për të ndihmuar klientët të arrijnë qëllimet e tyre të pasurive të paluajtshme

 

Si të aplikoni:

Nëse jeni gati për të çuar karrierën tuaj të pasurive të paluajtshme në nivelin tjetër, ju lutemi dërgoni CV-në tuaj dhe një letër të shkurtër motivuese te

+355686039100

info@c21impact.al

 

Bashkohuni me ne dhe bëhuni pjesë e një ekipi fitues në pasuri të paluajtshme!

 

#Real Estate #NowHiring #JoinOur Team #century21 #century21albania #c21impact #century21impact

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 3 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga e Dibres, Kompleksi Arlis Farmacia 10
  • Tel/Mob 00355672000477
  • Profili Imobiliare, Sherbime