Agjent Financiar gjuha SPANJOLLE | Paga baze 600€-1000€/Netti + Variabel Bonus_ Adresa: SELVIA, MEDRESE & KOMUNA PARISIT / +355689910717 229 views

Job Expired

Ke eksperience pune por nuk je ndjerë asnjëherë i vlerësuar në pagesë dhe jo vetem?
” Alpha Communications” nis rekrutimet për pozicionet
operator Agjent Financiar njohes të gjuhes SPANJOLLE

● Detyrat, cfare duhet te besh:
✅ Marketing online
✅ Konsulence e vazhdueshme telefonike me klientët për të rritur shitjet dhe customer sadifaction (forex)

● Cfare kerkohet:
✅ Përvojë e mëparshme në call center (luce&gas) ose Forex
✅ Njohje e mire e gjuhes Spanjolle
✅ Disponibilitet full time i menjehershem
✅ Aftësi komerciale dhe komunikuese

● Cfare ofrohet:
✅ Pagese baze 600€-1000€ Netto/muaj
Bonuse variabel mbi 5000€ Netto/muaj
✅ Ambjent miqesor, komod, pozitiv ne te cilin lodhja do te jete e pa perfillshme
✅ Trajnime te paguara
✅ Fundjavat pushim

⏰ Orari: Me kohë të plotë e hene e premete 09:00-18:00

🏬 Vendodhja: SELVIA, MEDRESE & KOMUNA PARISIT, Tirane

Per te caktuar intervisten tuaj ju lutemi dërgoni CV tuaj të azhornuar në adresën e -mail: infojobrecruitment.al@gmail.com

Kontakt: +355689910717

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 0 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Kavajes
  • Tel/Mob 0689910717
  • Profili Call Center, Sherbime