Agjent Financiar gjuha ANGLEZE ose ITALIANE | Alpha Communications | Paga baze 500€ + Variabel Bonus_ Rr. 5 Maji, MEDRESE 233 views1 application

Ke eksperience pune por nuk je ndjerë asnjëherë i vlerësuar në pagesë dhe jo vetem?
” Alpha Communications” nis rekrutimet për pozicionet
operator Agjent Financiar njohes të gjuhes ANGLEZE ose ITALIANE

● Detyrat, cfare duhet te besh:
✅ Konsulence e vazhdueshme telefonike me klientët për të rritur shitjet dhe customer sadifaction (forex-recovery)
✅ Kontakt me klientë që janë të interesuar për produktin ose shërbimin që ofrojme (financim)

● Cfare kerkohet:
✅ Përvojë e mëparshme në call center Forex_Retention
✅ Njohje shume e mire e gjuhes angleze ose italiane
✅ Disponibilitet full time i menjehershem
✅ Aftësi komerciale dhe komunikuese

● Cfare ofrohet:
✅ Pagese baze 500€ Netto/muaj
Bonuse me te lartat ne treg ditor/javor/mujor
✅ Ambjent miqesor, komod, modern, pozitiv ne te cilin lodhja do te jete e pa perfillshme
✅ Trajnime te paguara
✅ Fundjavat pushim

⏰ Orari: Me kohë të plotë e hene e premete 10:00-19:00 & 13:00-21:00

(ofrohet pune dhe Part time 6h dite)

🏬 Vendodhja: Medrese, prane Concord Center
Per te caktuar intervisten tuaj ju lutemi dërgoni CV tuaj të azhornuar në adresën e -mail: infojobrecruitment.al@gmail.com

Kontakt: +355689910717

More Information

Apply for this job Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 3 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Kavajes
  • Tel/Mob 0689910717
  • Profili Call Center, Sherbime