Agjent Financiar | GJERMANISHT | Paga bazpe 600€/NETO + Variabel Bonus | Adresa: Stadiumi Air Albania 151 views

Ke eksperience pune por nuk je ndjerë asnjëherë i vlerësuar në pagesë dhe jo vetem?
kemi nisur rekrutimet për pozicionet operator Agjent Financiar njohes të gjuhes GJERMANE

● Detyrat, cfare duhet te besh:
✅ Kontakt i vazhdueshem telefonike me klientët për të rritur customer sadifaction (forex)

● Cfare kerkohet:
✅ Përvojë e mëparshme në call center Forex
✅ Njohje shume e mire e gjuhes gjermane
✅ Disponibilitet full time i menjehershem
✅ Aftësi komerciale dhe komunikuese

● Cfare ofrohet:
✅ Pagese baze 700€ Netto/muaj
Bonuse variabel mbi 5000€ Netto/muaj
✅ Ambjent miqesor, komod, pozitiv ne te cilin lodhja do te jete e pa perfillshme
✅ Trajnime te paguara
✅ Fundjavat pushim

⏰ Orari: Me kohë të plotë e hene e premete 10:00-19:00

🏬 Vendodhja: Tek stadiumi Air Albania pallati perbri me Ambasador 3, Tirane

Per te caktuar intervisten tuaj ju lutemi dërgoni CV tuaj të azhornuar në adresën e -mail: infojobrecruitment.al@gmail.com

Kontakt: +355689910717

More Information

Apply for this job Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 3 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Kavajes
  • Tel/Mob 0689910717
  • Profili Call Center, Sherbime