Agjent/e Rezervimesh 568 views1 application

La Brisa Boutique Hotel eshte ne kerkim te kandidateve entuziaste dhe te apasionuar ndaj industrise se hotelerise, per t’ju bashkuar ekipit tone per sezonin qe vjen ne pozicionin si me poshte:

Pozicioni: Agjent/e Rezervimesh

Kandidati duhet te kete keto cilesi:

 • Personalitet dhe sjellje pozitive
 • I buzeqeshur dhe mikeprites
 • Deshire per te punuar me njerez
 • Aftesi per te mesuar shpejt programet e hotelerise
 • I afte per te perballuar presionin e larte te punes ne sezon
 • Aftesi te mira ne paketen Office
 • Nivel te mire te gjuhes Angleze
 • Preferohet te kete eksperience te meparshme ne kete fushe

Mund te jete e nevojshme per te punuar ne turne te ndryshme sipas kerkesave te punes.
Per kompanine eshte shume e rendesishme ofrimi i nje standardi te larte sherbimi, dhe qellimi kryesor eshte per ta permiresuar ate maksimalisht.
Punonjesve ju ofrohet trajnimi i duhur per te ofruar sherbim cilesor dhe profesional.

Kompania ofron benefite konkurruese ne treg, kushte te mira pune dhe nje ambient pozitiv.

Kandidatet e interesuar jane te lutur te dergojne CV-ne e tyre ne email-in si me poshte:

E-mail: info@labrisa.al

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
 • Total Jobs 6 Jobs
 • Location Dhermi
 • Profili Hoteleri