AGJENT FOREX ITALISHT 59 views1 application

Kerkohet Agjent Forex Italisht

Ambjente pune moderne ne zonen me te mire te Tiranes, ne Bllok.
Bonuse dhe dhurata te perditshme,
Pagesa shume rregullta, nder me te lartat ne treg sot.
Trajnime te vazhdueshme edhe jashte vendit,
Orari punes 09:00 me 18:00, si dhe fundjavat gjithmone pushim,

Miresjellje, vullnet, arritje, shperblim!

Eja behu pjese e nje familjeje!!!

Kontakto tani 0697030570 ose dergo cv ne rozalioconsulting@hotmail.com

Paraqituni per nje interviste
Rr “Ibrahim Rugova”, prane Gardes se Republikes.

More Information

Please login with Candidate account to view more fields.
Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 2 Jobs
  • Location Tiranë
  • Profili Call Center