Agjensia Nolimits kerkon Agjente udhetimi me kohe te plote dhe me eksperience pune 102 views

Agjensia Nolimits

Kerkon te punesoje
Agjente udhetimesh

Me kohe te plote dhe me eksperience pune.
Te flasi Anglisht dhe preferohet dhe gjuhe e dyte italisht

Adresa: Te pallati kultures Tirane

Per cdo informacion na Kontaktoni: 0682020391

 

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 149 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim