Age Lab kerkon Konsulent/e ne gjuhen Italiane me eksperience ne Turizem Dentar, Page baze + %, Punesim i menjehershem 31 views

Age Lab kerkon Konsulent/e ne gjuhen Italiane me eksperience ne Turizem DentarPage baze + %, Adresa Kompleksi Delijorgji

OFROHET:

✔️E Hene –E Premte
✔️ Fundjava pushim
✔️ Orari i punes: 10:00 -18:30 (nje ore pushim)
✔️ Paga baze + %
✔️ Kontrate e rregullt
✔️Kushte shume te mira pune
✔️Punesim i menjehershem

Kerkohet:

☑️Kandidatet duhet te zoterojne nivelin B2 Te Gjuhes Italiane
☑️Duhet te keni eksperience minimale sektorin e Turizmit Dentar.
☑️Aftesi te mira bindese.
☑️Komunikim i mire.

Kontaktoni per intervisten tuaj ne numrin +355 69 439 9479 dhe punesohuni menjehere!
📍Kompleksi Delijorgji, Tirane

More Information

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 2 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Kompleksi Delijorgji
  • Tel/Mob +355 69 43 99 479
  • Profili Call Center