Account Manager Italisht, Gjermanisht ose Anglisht 126 views2 applications

Momus nje kompani suksesi ne tregun e telemarketingut, shume stabel, me nje produktivitet shume te larte dhe experience te gjate ne treg,eshte ne kerkim te kandidateve per Account Manager, qe kane njohuri shume te mira te njeres prej gjuheve:
1-Gjermane
2-Italiane
3-Angleze(kandidatet e gjuhes angleze kerkohen me eksperience pune ne call center ose ne forex)

Perben prioritet eksperienca e meparshme e punes ne call center por jo domosdoshmeri!
Ambient shume rinor,dinamik dhe stimulues me perspektiva jashtezakonisht shume te larta per rritje profesionale.

Ofrohen:
Pagese baze
Bonuse dhe perqindje shume te larta
Trajnime profesionale te paguara
Kontrate pune ne baze te Legjislacionit Shqiptar
Orare pune 09:00 me 18:00, fundjava e lire
Mundesi pune nga shtepia(faza e intervistave dhe trajnimit zhvillohet ne zyre me pas mund te punohet nga shtepia)

Dergoni cv tuaj ne:
E-mail: pr@momus.al
Nr. Tel: 0689011005
Adresa: Rruga Jordan Misja (perballe burgut eshte nje pallat i ri me tulla te kuqe),Tirane 101

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 3 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga "Panorama" Kompleksi "Erjoni" tek Hipoteka,ngjitur me Hurry Fultz
  • Tel/Mob 068 90 11 005
  • Profili Call Center