Account Manager 35 views

Job Expired

Sot me te fuqishem se kurre shtrijme krahet e suksesit per te arritur ambiciet me te larta dhe zgjerojme familjen tone te madhe!
Jemi duke kerkuar Account Manager per gjuhet:
🔸️Italisht
🔸️Gjermanisht
🔸️Anglisht(Kandidatet e gjuhes Angleze kerkohen me experience pune ne Forex ose ne call center)
Ofrojme:
🔸️Trajnime te paguara
🔸️Rroge baze
🔸️Bonuse dhe % shume te larta
🔸️Ambient pune shume miqesor dhe dinamik
🔸️Leads Web
🔸️Mundesi rritje profesionale
🔸️Orare: 09:00 me 18:00
☎️0689011005
📩pr@momus.al

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 2 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga "Panorama" Kompleksi "Erjoni" tek Hipoteka,ngjitur me Hurry Fultz
  • Tel/Mob 068 90 11 005
  • Profili Call Center