Account Manager 86 views1 application

Tirane, Innovation shpk kerkon te punesoje Account Manager Financiar te gjuheve:

 • Italisht
 • Anglisht
 • Spanjisht

Kerkohet: ​

 1. Disponibiliteti full time, nga ora 10:00 deri ne 19:00
 2. E folur e rrjedhshme e gjuheve te lartpermendura
 3. Eksperienca e meparshme ne pozicione te tilla

Ofrohet:

 1. Kontrate e rregullt konform legjislacionit Shqiptar
 2. Pagese baze dhe bonuse ditore, javore, mujore me konkuruese ne treg
 3. Ambjent pune komod dhe bashkekohore

Te interesuarit, per detaje te tjera rreth punes, te na kontaktojne ne numrin e telefonit: 0693590255

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
 • Total Jobs 1 Jobs
 • Location Tiranë
 • Rruga/Zona Rruga e Kavajes, Condor Center