Cimi shpk kerkon te punesoje Motorrist, ne Zog te Zi dhe Porcelan, paga e kenaqshme. 51 views

Cimi shpk kerkon te punesoje Motorrist, ne Zog te Zi dhe Porcelan, paga e kenaqshme.

Kriteret:
✔Te jene me ose pa eksperience, eksperienca jo domosdoshmeri.
✔Te jene persona te shkathet dhe te pergjegjshem.
✔Te jene korrekt dhe te perpikte ne pune.
✔Te jene te afte te permbushin detyrat e dhena.
✔Te jete me arsim te mesem.

Ofrohet:
🔶Punohet nga ora 08.00 – 16.00
🔶Pagesa e kenaqshme
🔶Kushte te mira pune
Te gjithe te interesurit te kontaktojne ne numrin e tel: ☎️ 069 20 99 680

 

Adresa: Cimi Zog i Zi dhe Cimi Porcelan

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 23 Jobs
  • Location Tiranë
  • Profili Konsulence