21 Dhjetori, kerkohet Ndihmes Kuzhiniere 30 views

IMPERATOR HOTEL kerkon te punesoje Ndihmes Kuzhiniere
Misioni jone eshte te sigurojme cilesi maksimale per çdo sherbim.
Me besim te forte ne vlerat qe ofrojme, punojme ne krah te klienteve tane per te dhuruar sherbim maksimal ne tregun e Hotelerise.
Pershkrim i punes:
Kerkojme te zgjeroje stafin me persona, te vete motivuar, bashkepunues dhe me vullnet per te bashkepunuar ne grup.
-Ndihmes Guzhinier
Aftesite e kerkuara:
-Te jene te kujdesshem ndaj detajeve.
-Te jene fleksibel, dhe konfident.
-Te ndershem edhe njerez pozitiv.

Ofrohet:
Orari 06:30 – 14:30
Ambient komod pune dhe staf motivues.
Kontrate e rregullt pune.

Te interesuarit te kontaktojne: 0694701680
Adresa , Prane 21 dhjetorit, te Zjarrefiksja

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 14 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Hoteleri, Ndertim, Projektim/Inxhinieri