+200 vende pune sezonale ne Kroaci per kamarier/e, banakier/e, sanitare, picajol, kuzhinier/e & ndihmes/e 1.200 – 2.000 Euro+ (Prill – Tetor) 174 views2 applications

Job Expired

PUNESIM SEZONAL NE KROACI!

OFROHEN 200 VENDE PUNE NE SHUME QYTETE TE KROACISE PER NE HOTELE DHE RESTORANTE PER PUNETOR/E
GJATE SEZONIT TE VERES 15 PRILL- 15 TETOR NGA KETO VENDE:

1- SHQIPERIA
2- KOSOVA
3- MAQEDONIA

KERKOJME TE PUNESOJME:

50 KAMARIER/E
20 BANAKIER/E
50 KUZHINIER/E
40 PASTRUESE
20 PICAJOLA
20 NDIHMES KUZHINIER/E

OFROHEN KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE + PAGESA SHUME TE LARTA.

JANE TE MIREPRITUR TE APLIKOJNE TE GJITHE TE INTERESUARIT/AT QE JANE 20 DERI 50 VJEC
DHE KANE DESHIRE PER TE PUNUAR DHE PER TE MARRE NJE EKSPERIENCE TE BUKUR NDERKOMBETARE
NE SHTETIN DHE BREGDETIN E BUKUR KROAT.

APLIKONI DUKE KONTAKTUAR TEK AGJENCIA: HEADWAY RECRUITMENT ALBANIA – WHATSAPP/VIBER: +355688354967

DERGONI CV TUAJA NE EMAIL ADRESEN TONE: headwayjobs2022@gmail.com

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 0 Jobs
  • Location Albania, Tiranë